Tesettür Blog

Renklerin birbiri ile uyumu her zaman dikkat edilen bir olgu olurken; modanın da bu alanda iyice ilerlemesi renklerin hayatımıza bıraktığı bir büyük bir miras oluyor adeta. Renklerin gerek enerjisinden gerekse yalınlığından  yararlanarak hem kombinimizi tamamlıyoruz hemde evimizi bu düzen üzerine inşa ediyoruz.  Hayatımızda bu kadar önemli olan renklerin birbiri içinde uyumu da enerjisi kadar önemli bir ayrıntı  olduğu için günümüzde renklerin gücünden çok fazla şekilde yararlanılıyor.
Gerek giyim alanında gerekse ev dekorasyonunda renklerin ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için bu konuda sizleri dahada bilgilendirmek adına açmış olduğumuz web sitesinde tesettür giyim kombinleri, tesettür gelinlik modelleri, etek gömlek kombinleri, şal eşarp modelleri ve farklı bağlama şekilleri yeni sezon ferace pardesü modelleri gibi  ve ev dekorasyonunda mutfaktan yatak odasına kadar dekorasyon fikirleri ile ilgili hizmet sunmaktayız.
Sitemizin adı www.tesetturveblog.com olup, görsel anlatımın hakim olduğu bir yayın şeklidir.  Sitemize geldiğinizde aramış olduğunuz bilgileri kolay anlaşılır şekilde bularak ve aynı zamanda görselleri görerekte çok iyi şekilde anlamış olacaksınız. Neden görsel bilgiler ön planda diye sorarsanız. Cevabı: çünkü giyim ve dekorasyon siteleri sadece bilgiye dayalı olursa anlam karmaşası yaşanabilir bu yüzden bol resimler ile desteklenmelidir. Verilen bilgiler tamamen araştırılıp ve bu bilgilerin süzülerek elde edilmesi sonucu yazılmaktadır. Ayrıca yazılar tamamen özgün olup, kopyalama işlemi kesinlikle yapılamamıştır.
Sitenin içeriği ile ilgili bilgi vermek gerekirse; kombinlerde renk uyumu nasıl olmalı, hangi renk hangi renk ile uyumludur, kombin yaparken nelere edilmeli, zıt renklerin kombini nasıldır, kilolu bayanlar nasıl giyinmeli, abiyelerde detaylar, kapalı giyim şekli, farklı şal bağlama modelleri, eşarplar nasıl sallanır. Dekorasyonda ise koltuk rengi halı uyumu nasıl olmalı, hangi renk perdeye hangi renk koltuk takımı uyar, mutfak dolapları modelleri, yatak odası dekorasyonu, küçük yatak odaları nasıl dekore edilmeli, renkli mutfaklar, mutfak tezgah özellikleri gibi aradığınız bir çok sorunun cevabını www. tesetturveblog.com adresinde bulabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*