Galaxy S9 çalışırken görüntülendi!

Galaxy S9 gün geçtikçe daha fazla detaylanmaya devam ediyor. Samsung‘un yaklaşan Unpacked etkinliğinde tanıtması beklenen yeni modeli Galaxy S9 ile ilgili yeni bir video ortaya çıktı. Çin kaynaklarından sızdırılan video da bir kişinin cihazın üstünde dokunma testleri yaptığı görülüyor.

Ayrıca video da yer alan cihazda ekran koruyucusu bulunuyor. Kısa bir video olduğu için çok fazla detay elde edemiyoruz ancak cihazın Galaxy S8+‘e göre biraz daha ince olduğu anlaşılıyor.

Yeni model tanıtılmaya hazırlanırken cihazın Galaxy S8 modelinden tasarımsal olarak pek farkı olmayacağı video ile doğrulanıyor. Bunun dışında cihaz selefinden teknik özellikler konusunda farklılıklar gösterecek. Yeni Exynos 9810 işlemcisi ile cihazın performansı önemli ölçüde arttırılmış durumda.

Bununla birlikte cihazın içerisinde 4GB, 6GB RAM, 64GB veya 128GB dahili depolama alanı seçenekleri (microSD desteği mevcut) bulunuyor. Yeni modelin ekranı 5.65 inç QHD Süper AMOLED, 570 PPI değerindeyken bataryası ise 3100mAh olarak belirlenmiş. Samsung, yeni modelinin henüz fiyatı ve resmi çıkış tarihini açıklamış durumda değil.

/shiftdelete.net

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*